Mahera Cup Hrudkov 27.3.2010

29.03.2010 16:57

V sobotu jsme se zúčastnili prvního závodu Mahera Cupu 2010 v Hrudkově. Závod byl rozdělen do třech kategorií, a to do 36let, nad 36let a licenční jezdci. V kategorii do 36let jel z klatovských jezdců Honza Hochmann, který přesto, že zapomněl v noci před závody jít spát a musel jsem ho přemlouvat aby vůbec jel, tak podal výborný výkon. Nebýt prasklého řetězu v druhé rozjížďce, tak by ho podium neminulo. V obou rozjížďkách se pohyboval na špici. V kategorii licenčních jezdců jeli z Klatov Honza Benda a Honza Zeman. Oba dva podali kvalitní výkon a Honza Zeman předvedl krásný souboj s Radkem Bezděkem a naznačil, že to Radek nebude letos mít tak jednoduché. Radek nakonec skončil druhý, Honza Zeman po velkém boji třetí a Jenda Benda šestý. V kat. nad 36let jsem se zúčastnil pouze já a po dvou hodinových rozjížďkách  utrpení, kdy mě brali křeče a byl jsem rád že je konec, tak z toho bylo k mému překvapení třetí místo. Trať byla natažena na louce a přejížděla se na třech místech taková nevinná strouha...  Z nevinné strouhy se vyklubalo takové bahniště, že nebudu ani psát kde jsem to bahno všude měl. Závody se nám všem líbily a už se těšíme na další díl Mahery. Na fotce to vypadá jako kdybych předjížděl našeho reprezentanta Davida Čadka, ale nenechte se zmást opak je pravdou. Ten předvedl, že je opravdový jezdec, a to když jeden ze závodníků měl ošklivý pád tak u něho zastavil a až když zjistil že je vše v pořádku tak pokračoval v závodě a s přehledem vyhrál. Závodů se také zúčastnili náši kamarádi Robert Meyer se synem Markem. Robert jel prvně na novém motocyklu KTM 300EXC. a ze hry o dobré umístění ho hned v první rozjížďce vyřadil defekt zadního kola. Marek předvedl moc pěkný výkon a ukázal, že z něho roste dobrý soutěžák.

F.Ferus

Diskusní téma: Mahera Cup Hrudkov 27.3.2010

Datum: 29.03.2010

Vložil: Matějka

Titulek: Libětice

Jestli do příště srostutak jedu s Váma :-D Jinak přípravy na sobotní závod jsou v plném proudu a vypadáto že to bude jedna z nejpovedenějších tratí co jsme s Františkem dělali :-D