GP MAXXIS OF GREECE 2010 + videa

01.09.2010 00:08

 

Po letní dovolené se ke slovu hlásí i světový šampionát enduristu. I s českou účastí se bojovalo o body v řeckém Serresu.

 

 

  

  


Mistrovství světa enduro – Serres (GR)

Sobota – E1

1.- Eero Remes (FIN-KTM) 55:15,89
2.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +8,90
3.- Johnny Aubert (FRA-KTM) +18,17
4.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) +1:02,77
5.- Nicolas Deparrois  (FRA-Kawasaki) +1:54,35
------------------------------------
10.- Jakub Horák (CZE-KTM) +8:12,58

 

Celkové pořadí

1.- Antoine Meo (FRA- Husaberg) 228 bodů
2.- Eero Remes (FIN-KTM) 211
3.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 198
4.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) 168
5.- Nicolas Deparrois  (FRA-Kawasaki) 167
------------------------------------
12.- Jakub Horák (CZE-KTM) 73


 

   


Sobota – E2

1.- Ivan Cervantes (KTM) 54:57,82
2.- Mika Ahola (FIN-HM Honda) +1,25
3.- Pierre Alexandre Renet (FRA-KTM) +1:11,32
4.- Juha Salminen (FIN-BMW-Husqvarna) +1:16,68
5.- Rodrig Thain (FRA-TM) +1:24,16

 

Celkové pořadí

1.- Mika Ahola (FIN-HM Honda) 263 bodů
2.- Ivan Cervantes (KTM) 245
3.- Tomas Oldrati (ITA-KTM) 200
4.- Pierre Alexandre Renet (FRA-KTM) 189
5.- Joakim Ljunggre (SVE-Husaberg) 156

 

   


Sobota – E3

1.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 55:26,33
2.- David Knight (GBR-KTM) +5,11
3.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +33,28
4.- Aaron Bernardez (SPA-KTM) +1:47,09
5.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +1:54,57
------------------------------------
9.- Michal Kadleček (CZE-TM) +3:33,78

 

Celkové pořadí

1.- David Knight (GBR-KTM) 256 bodů
2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 229
3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) 213
4.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 196
5.- Marcus Kehr (GER-KTM) 165
------------------------------------
7.- Michal Kadleček (CZE-TM) 145

 

   


Sobota – EJ

1.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) 57:20,76
2.- Jeremy Joly (FRA-HM Honda) +13,87
3.- Romain Dumontier (FRA-Husqvarna) +26,17
4.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +38,23
5.- Joshua Green (AUS-TM) +52,78
------------------------------------
17.- Milan Engel (CZE-KTM) +6:03,18

 

Celkové pořadí

1.- Jeremy Joly (FRA-HM Honda) 245 bodů
2.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) 219
3.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) 181
4.- Romain Dumontier (FRA-Husqvarna) 168
5.- Mario Roman (SPA-KTM) 144
------------------------------------
22.- Milan Engel (CZE-KTM) 39

 

   


Další den světového endura v řeckém Serres nabídl skvělé závody, ale i body pro českou trojici stálých jezdců světového šampionátu.


Mistrovství světa enduro – Serres (GR)

Neděle – E1

1.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 53:38,94
2.- Johnny Aubert (FRA-KTM) +19,93
3.- Eero Remes (FIN-KTM) +40,21
4.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +40,90
5.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) +1:16,09
------------------------------------
11.- Jakub Horák (CZE-KTM) +8:28,05

 

Celkové pořadí

1.- Antoine Meo (FRA- Husaberg) 253 bodů
2.- Eero Remes (FIN-KTM) 231
3.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 220
4.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) 184
5.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) 183
------------------------------------
12.- Jakub Horák (CZE-KTM) 87

 

   


Neděle – E2

1.- Mika Ahola (FIN-HM Honda) 53:22,16
2.- Juha Salminen (FIN-BMW-Husqvarna) +1:39,73
3.- Pierre Alexandre Renet (FRA-KTM) +2:04,69
4.- Joakim Ljunggre (SVE-Husaberg) +2:17,29
5.- Oscar Balletti (ITA-HM Honda) +2:20,08

 

Celkové pořadí

1.- Mika Ahola (FIN-HM Honda) 288 bodů
2.- Ivan Cervantes (KTM) 258
3.- Pierre Alexandre Renet (FRA-KTM) 209
4.- Tomas Oldrati (ITA-KTM) 207
5.- Joakim Ljunggre (SVE-Husaberg) 174

 

   


Neděle – E3

1.- David Knight (GBR-KTM) 53:51,14
2.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +1:19,09
3.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +1:19,86
4.- Marcus Kehr (GER-KTM) +1:31,81
5.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) +2:02,43
------------------------------------
7.- Michal Kadleček (CZE-TM) +2:50,65

 

Celkové pořadí

1.- David Knight (GBR-KTM) 281 bodů
2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 229
3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) 228
4.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) 218
5.- Marcus Kehr (GER-KTM) 183
------------------------------------
7.- Michal Kadleček (CZE-TM) 159

 

   


Neděle – EJ

1.- Joshua Green (AUS-TM) 56:29,35
2.- Antti Hellsten (FIN-KTM) +3,03
3.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) +16,39
4.- Benoit Fortunato (FRA-Husaberg) +20,63
5.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +22,79
------------------------------------
15.- Milan Engel (CZE-KTM) +3:59,73

 

Celkové pořadí

1.- Jeremy Joly (FRA-HM Honda) 260 bodů
2.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) 239
3.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) 197
4.- Romain Dumontier (FRA-Husqvarna) 182
5.- Mario Roman (SPA-KTM) 157
------------------------------------
22.- Milan Engel (CZE-KTM) 45
 

  

  

 

zdroj: www.motoskaut.cz

Diskusní téma: GP MAXXIS OF GREECE 2010

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek