Jak to bylo letos – DRMOUL II

28.12.2012 21:18

 

S pátým a zároveň posledním závodem letošního ročníku SteelPro – SHIVA KTM Cupu to nebylo vůbec jednoduché. Původně se měl odehrát na osvědčené a oblíbené trati v Přešticích nedaleko Plzně, ale pár týdnů před jeho konáním, se objevily nepřekonatelné problémy, kvůli kterým se muselo narychlo najít nové místo, kde by se mohl poslední závod sezóny uskutečnit. Jeho úplné zrušení totiž nepřipadalo vůbec v úvahu.

Vstříc nakonec vyšli pořadatelé z Drmoulu, kteří bez jakýchkoli problémů trať připravili. Závod se tak odjel na skoro stejné trati, jako v létě. Tentokrát se ale obešel bez deště, přesto bylo 100, respektive 60 minut v rámci kategorie Pitbike, dost náročných pro každého. Trať byla totiž velmi rychlá a nebyla šance si někde odpočinout.

Bohužel v rámci závodu kategorie hobby došlo k jednomu zranění, které patřilo v rámci všech pěti závodů k nejvážnějším. Jeden ze závodníků si zlomil nohu. Přejeme brzké uzdravení bez trvalých následků.

Nakonec ale byly rozdány poháry ve všech kategoriích. Ty největší, za první místa získali v kategorii PITBIKE Jindřich Kříž, v kategoriích HOBBY E1 Luboš Duchek, v HOBBY E2 Karel Brabec a HOBBY E3 Jiří Kužel. Mezi VETERÁNy byl nejrychlejší Otakar Kotrba a v kategorii SPORT si pro zlato dojel Radek Bezděk.

Závod popsal ze svého pohledu i HOUBY JEZDEC.

A pak se každý hledal ve fotogaleriích:

Lucie Jarolímové

Petra F

McCleina 333

MotoKVK

Burgera

Cardahy

Hanis2

A videu:

AETRfana

 

Pokud v článku chybí nějaká fotogalerie nebo video z Drmoulu II, přidejte odkaz do diskuze zde pod článek.

 


 

Jak to bylo letos – DRMOUL II

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek