Jak to bylo letos – SMOLNÉ PECE

04.12.2012 23:07

Druhým závodem roku 2012, vstoupil jediný seriál Cross Country v západních Čechách do Karlovarského kraje. Závod ve Smolných Pecích byl absolutní novinkou a díky hlavnímu pořadatelskému tandemu Davida Lexy a Petra Corfu, který závod pořádal, by snad ani neměl chybět v sezóně 2013.

Pořadatelé postavili velmi rozmanitou trať, kde se střídaly louky, lesy, remízky, bahno, dokonce i umělé překážky, ale především tu byl lom, kterým se jen tak někde neprojedete. Úžasná záležitost, která si získala řadu příznivců.

Ale každý si ze závodu ve Smolných Pecích u Karlových Varů odvážel jiné zážitky a díky tomu bylo možné shlédnout hned několik videí:

Kategorie PITBIKE

Kategorie HOBBY E1, E2, E3

Kategorie SPORT a VETERAN

Pohledem jezdce kategorie Hobby E1

Pohledem jezdce kategorie Hobby E2

Snad každý jezdec, který stál na startu druhého závodu SteelPro – SHiVA KTM Cup ve Smolných Pecích u Karlových Varů, se musel najít v některé z fotogalerií:

Článek Houby jezdce, článek Teleport teamu

A co se týče výsledků, byli jsme v tomto závodě svědky něčeho ojedinělého. V kategorii SPORT byl poražen Radek Bezděk. Vyhrál totiž Patrik Liška. V kategorii Veterán byl opět nejrychlejší Otakar Kotrba. Ondřej Tisoň zase zvítězil mezi Pitbikeáři. Kategorii Hobby E1 ovládl Marek Meyer, Hobby E2 Radim Krechovský a Hobby E3 Jiří Kužel.

Po těchto závodech se rozjela ve velkém i diskuze na několika stránkách. Aktuálně, ke 4.12. 2012 ji najdete okolo stránek 22-26 na našem POKECU.

Rozepsal se i pan HOM, který chtěl za svůj výkon Oskara. Ani si neuvědomil, že si spletl disciplínu :o)

Pokud v tomto článku chybí nějaká fotogalerie nebo video ze závodu ve Smolných Pecích, zadejte odkaz do diskuze pod tímto článkem.

Datum: 05.12.2012

Vložil: jirka