MS Enduro Valverde Španělsko

14.04.2010 08:39

O víkendu se jel první závod mistrovství světa v enduru ve španělském Valverde del Camino. Na body se dostala i trojice našich reprezentantů.

E1 – sobota
1.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 1:05:25:23
2.- Johnny Aubert (FRA-KTM) +25,64
3.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +56,38
4.- Nicolas Deparrois (FRA-Kawasaki) +1:55,67
5.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) +1:55,95
————————————–
15.- Jakub Horák (CZE-KTM) +10:19,80


E1 – neděle
1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 1:15:02,97
2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) +22,38
3.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) +28,95
4.- Nicolas Deparrois (FRA-Kawasaki) +3:42,24
5.- Julien Gautier (FRA-Honda) +3:55,15
————————————–
13.- Jakub Horák (CZE-KTM) +15:49,33

E1 – celkově 2010
1.- Johnny Aubert (FRA-KTM) 45 bodů
2.- Antoine Meo (FRA-Husqvarna) 45
3.- Cristobal Guerrero (SPA-Yamaha) 40
4.- Nicolas Deparrois (FRA-Kawasaki) 36
5.- Matti Seistola (FIN-Husqvarna) 31
————————————–
13.- Jakub Horák (CZE-KTM) 14

E2 – sobota
1.- Mika Ahola (FIN-Honda) 1:05:11,53
2.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) +18,82
3.- Juha Salminen (FIN-BMW) +21,84
4.- Rodrig Thain (FRA-TM) +22,63
5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +1:37,39

E2 – neděle
1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 1:14:41:23
2.- Mika Ahola (FIN-Honda) +11,53
3.- Rodrig Thain (FRA-TM) +26,08
4.- Juha Salminen (FIN-BMW) +1:47,71
5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) +2:36,88

E2 – celkově 2010
1.- Ivan Cervantes (SPA-KTM) 45 bodů
2.- Mika Ahola (FIN-Honda) 45
3.- Rodrig Thain (FRA-TM) 38
4.- Juha Salminen (FIN-BMW) 38
5.- Thomas Oldrati (ITA-KTM) 32

 

E3 – sobota
1.- David Knight (GBR-KTM) 1:05:41,51
2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +31,07
3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:46,13
4.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) +1:53,11
5.- Sebastien Guillaume (FRA-Husqvarna) +2:24,60
————————————–
10.- Michal Kadleček (CZE-TM) +4:24,67



E3 – neděle
1.- David Knight (GBR-KTM) 1:15:31,34
2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) +1:09,06
3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) +1:46,80
4.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) +2:59,41
5.- Alessandro Botturi (ITA-Husaberg) +3:22,62
————————————–
8.- Michal Kadleček (CZE-TM) +4:00,41

E3 – celkově 2010
1.- David Knight (GBR-KTM) 50 bodů
2.- Christophe Nambotin (FRA-Gas Gas) 44
3.- Simone Albergoni (ITA-KTM) 40
4.- Bartosz Oblucki (POL-Husqvarna) 33
5.- Oriol Mena (SPA-Husaberg) 30
————————————–
10.- Michal Kadleček (CZE-TM) 24

EJ – sobota
1.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha)
2.- Jeremy Joly (FRA-Honda)
3.- Benoit Fortunato (FRA-Husaberg)
4.- Pierre Pallut (FRA-KTM)
5.- Mario Roman (SPA-KTM)
————————————–
18.- Milan Engel (CZE-KTM)

EJ – neděle
1.- Lorenzo Santolino (SPA-KTM) 1:17:20,48
2.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) +20,73
3.- Jeremy Joly (FRA-Honda) +2:09,77
4.- Romain Dumontier (FRA-Husqvarna) +3:38,48
5.- Edoardo D´Ambrosino (ITA-Husaberg) +3:59,46
————————————–
20.- Milan Engel (CZE-KTM) +12:03,71

EJ – celkově 2010
1.- Victor Guerrero (SPA-Yamaha) 47 bodů
2.- Jeremy Joly (FRA-Honda) 42
3.- Mario Roman (SPA-KTM) 31
4.- Pierre Pallut (FRA-KTM) 27
5.- Guillem Pares (SPA-Yamaha) 26
————————————–
23.- Milan Engel (CZE-KTM) 4
 

Diskusní téma: MEC Valverde Španělsko

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek