Nové termíny v kalendáři ETK CUP 2013

16.01.2013 19:49

 

 

Neuplynul ani týden od zveřejnění letošního kalendáře závodů CrossCountry ETK CUP 2013 a už je tu změna. Věříme, že to bude změna k lepšímu, protože jsme se snažili o to, aby se naše závody nekryly s jinými podniky. 

Termíny se mění u tří závodů ze, zatím plánovaných, šesti. Chtěli jsme především, co nejvíce vyjít vstříc našim kolegům z Podkrkonoší, kteří pořádají UFO CUP a nechtěli jsme, aby se náš závod, kryl s OFF Road maratonem v Dobřanech.

První závod v Čímicích se tedy přesouvá z původního 27. 4. na 20. dubna. Druhý závod v Drmoulu se odehraje také o týden dřív, než se původně předpokládalo, tedy 11. května. Mění se i termín závodu v Číhani. Pojede se 27. července.

  

Ostatní závody zůstávají zatím beze změn a doufáme, že už to tak zůstane. V opačném případě vás budeme opět co nejdříve informovat.

 

Nové termíny v kalendáři ETK CUP 2013

Datum: 17.01.2013

Vložil: EXC

Titulek: Kolize termínů

Dobrý den, chápu, že se nelze zavděčit všem, ale chci se zeptat, zda by s termínem prvního závodu nešlo ještě neco udělat. Ve stejném termínu se totiž jede CC ČSMS v Šiklově Mlýně a dle mého názoru je to závažnější kolize termínů než u CC UFO KTM Cup. Děkuji

Datum: 17.01.2013

Vložil: F.Ferus

Titulek: Re: Kolize termínů

V tak nabitém programu je těžké aby se nejaké závody nekryly. Ufo Cup je velice kvalitní seriál a hodně lidí jezdí jak náš seriál tak i UFO. Proto jsme ze dvou možných termínů vybraly menší zlo.

Datum: 17.01.2013

Vložil: F.Ferus

Titulek: Re: Kolize termínů

Ještě jsem se chtěl zeptat, proč když má někdo nějakou připomínku nebo názor, proč se pod něj nepodepíše. Na našich stránkách není žádná cenzura, ani se na Vás nikdo nebude mračit. Jen by se mám lépe odpovídalo kdyby jsme věděli komu.

Datum: 17.01.2013

Vložil: Jarda

Titulek: kalendář Ačr

27.-28.7 MMčr Hradiště u Kt....

Datum: 17.01.2013

Vložil: F,Ferus

Titulek: Re: kalendář Ačr

To jsem dnes také zjistil. Když jsme závod přesouvali na tento termín, tak jsme měli k dispozici první kalendář AČR kde Hradiště nebylo. Nebyl v tom žádný úmysl, jak by to po lońské kolizi termínú Číhaň - Hradiště mohlo vypadat. Problém je, že v danných lokalitách se s termíny musíme přispůsobovat majitelům pozemků a v Číhani moc na výběr nemáme. Zkusíme s tím něco udělat a nebo přesvědčíme AČR aby přesunulo Hradiště :-)

Přidat nový příspěvek