Silvestrovské crosscountry V Čímicích 2012

03.01.2013 23:52

 

Jak co nejlépe strávit Silvestra? Nad sklenkou dobrého vína, piva, slivovice nebo v dobré společnosti? Nic z toho se nevylučuje, jen k těm ingrediencím je potřeba přidat ještě něco – dobrou partu lidí okořeněnou takovou zábavou, kterou holdují všichni přítomní.

A tohle všechno se sešlo v Čímicích nedaleko Sušice, kde Jarda Kalný společně s Honzou Peškem připravili první Silvestrovský závod. Před tím se dvakrát odehrála silvestrovská vyjížďka, tentokrát se ale zhruba třicet motorkářů mělo možnost poměřit se mezi sebou.

 Trať sice vypadala, jako „to dám s prstem v nose“, ale patnáct minut na promrzlých loukách, remízkách, v kořenech a trocha kamení, dala docela zabrat.

A jak to dopadlo, alespoň na prvních šesti místech?

1) Jan Matějka - KTM

2) František Melich – Husqvarna

3) František Ferus – KTM

4) Jarda Kalný – KTM

5) Tomáš Gregora – Honda

6) Honďák – KTM

Jezdilo se ale celý den na vyznačené trati. V desetiminutových trénincích se střídali jezdci na čtyřkolkách, motorkách a na upravené trati si zajezdili i děti a děvčata.

Je víc než jisté, že u jediného ročníku nezůstane. Teď to bylo jen takové „zkušební“, ale Silvestr 2013 by měl být o něco větší a jisto jistě i s větší účastí.

Fotogalerie Lukáše Houdka ZDE

Fotogalerie Jaroslava Potužníka ZDE. Tuto kompletní galerii (435 fotografií) v plném rozlišení je možné si objednat přímo u Jaroslava Potužníka 602 444 145

A jen malá osobní rada pro ten příští ročník. I když se po závodech trochu rozveselíte meruňkovicí a pivem, nedávejte kamarádům do ruky svůj telefon, aby napsali něco veselého manželce nebo přítelkyni. To usmiřování ale zase stálo za to :o)

 

Autor: Honďák

Foto: Jaroslav Potužník

 

Silvestrovské crosscountry V Čímicích 2012

Datum: 14.12.2013

Vložil: filip

Titulek: silvestr 2013

bude i letos závod??

Datum: 06.01.2013

Vložil: Robert

Titulek: Silvestr...

Škoda že se jednalo o tajnou akci.....

Datum: 07.01.2013

Vložil: crosař

Titulek: Re: Silvestr...

nejednalo, jen to bylo všechno narychlo...:-)

Přidat nový příspěvek