SteelPro Cup 2011 je za námi.

31.10.2011 12:27

Posledním závodem v Číhani skončil první ročník závodů v cross country SteelPro Cup 2011. Závod v Číhani byl důstojnou tečkou za dlouhou letošní sezónou. Za pěkného počasí se sešlo celkenm 115 závodníků v šesti kategoriích. Vítězství ve svých kategoriích vybojovali Eliška Maděrová, Jiří Toman, Jan Matějka, Jan Michal, Otakar Kotrba a Jan Zeman. Největší souboj svedli závodníci v kategorii Hobby, kde souboj Honzy Matějky a Honzy Vašty  patřil k tomu nejlepšímu co jsme v letošním seriálu mohli vidět. Nikoho bych nechtěl nutit k nějakým přestupům, ale minimálně prvních pět jezdců z této kategorie by mělo zvážit přestup do kategorie Sport. Kategorii Sport by to oživilo a pro tyto mladé jezdce by to byl další krok v jejich závodnické kariéře. Na části trati jsme postavili několik umělých překážek a byla to také kategorie Hobby kde se děli věci... Alespoň někteří jezdci budou vědět na čem mají přes zimu zapracovat. Ve veteránech mohli diváci vidět skvělý výkon mistra světa z roku 1990 Otakara Kotrby a německého závodníka Otta Reitbergera. Tito dva předvedli, že věk není žádnou překážkou a v průběhu závodu za sebou nechali i závodníky prestižní kategorie Sport.  Po skončení Číhaňského závodu proběhlo vyhlášení výsledků celého seriálu. Ceny jsem předával osobně za asistence zástupců sponzorů a půvabné zástupkyně mediálního partnera Rock radia Jitky Nekolové. Velkou radost mi udělalo i to, že na vyhlášení praskal velký stan ve švech. Pozitivem na celé sezóně je, že zdravotní služba měla minimum práce a jen jeden větší úraz našeho teamového kolegy Honzy Huspeka už je zahojen a budeme ho určitě vídat na závodech sezóny 2012. Všem jezdcům bych chtěl poděkovat za ukázněnost, všem pořadatelům za dobrý výkon.  Za krásné závody SteelPro Cupu 2011 bych chtěl poděkovat Františku Melichovi s Honzovi Pytlovi a jejich skvělé partě, panu Schirovi, Honzovi Maškovi s Vaškem Böhmů a hlavně celému Enduroteamu Klatovy. Byl bych moc rád, kdyby jsem mohl s touto partou skvělých lidí začít pracovat na novém seriálu sezóny 2012. Samozřejmě kdyby se chtěl někdo přidat, je srdečně vítán. Těm kterým se  na našich závodech něco nelíbilo slibuji, že víme o některých chybách a určitě se z nich poučíme.

Velké poděkování patří všem sponzorům seriálu, sponzorům jednotlivých závodů, starostům obcí kde se závody konaly, desítkám majitelů pozemků a úředníkům na úřadech, kteří k nám byli velice vstřícní a ukázali, že když se chce, tak to jde.

Budu rád když se všichni sejdeme na startovní čáře sezóny 2012.

Za Enduroteam Klatovy František Ferus.

 

Diskusní téma: SteelPro Cup 2011 je za námi.

Datum: 02.11.2011

Vložil: Jirka

Titulek: Video

Čau hele prosím vás bude někde video z posledního závodu. Díky

Datum: 02.11.2011

Vložil: F.F.

Titulek: Re: Video

Video bude k mání na DVD. Je ve výrobě a včas se vše dozvíte.

Datum: 03.11.2011

Vložil: Honza Hochmann

Titulek: Re: Re: Video

Ne ze ty videa zase prohodis Frantisku.... Minule jsem byl natesen na sestrih toho nejlepsiho z cele sezony a misto toho jsi v zaberu behal ty v obtazenych plavkach na plazi a nasledne ve vytahanych trenyrkach u vanocniho stromecku.... :-)

Datum: 03.11.2011

Vložil: Karel Obouruč

Titulek: Re: Re: Re: Video

Ty si smolař to ja dostal neco podobneho akorat tam byla Frantova pani.

Datum: 03.11.2011

Vložil: Honďák

Titulek: Re: Re: Re: Re: Video

Paní ve vytahaných trenýrkách ???

Datum: 03.11.2011

Vložil: F.F.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Moc mě mrzí že jsem to video zaměnil. Jestli je to to video co myslím, tak je to určitě bez trenýrek.....

Datum: 03.11.2011

Vložil: Komposták

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Sis koupil kamerku,Františku a na trencle už nezbylo?

Datum: 03.11.2011

Vložil: F.F.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

My doma zbytečnosti neřešíme...

Datum: 04.11.2011

Vložil: Karel Obouruč

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Bylo to dost hambate nechci to tady rozvadet ale aby nekdo chodil doma v moto obuvi zn. sidi a pateraku. No chudak pani Vendula co vsechno musi vytrpet a to jeste pri chuzi musi delat hnhnhnhn

Přidat nový příspěvek