Výsledky SteelPro Cup Domažlice 4.6.2011

04.06.2011 20:58

Máme za sebou třetí závod SteelPro Cupu Cross Country 2011. Za pěkného počasí se sešlo na startu celkem 108 jezdců.  Trať ráno vypadala jednoduše, ale vyklubal se z toho docela těžký závod.  Děkuji všem jezdcům za ukázněnost a všem pořadatelům z Motorsportklubu AMK Domažlice za pěkný závod. Všechny jezdce zvu na další závod, který se jede 16.7.2011 v Číhani. Pojede se na zcela přírodní, hodně dlouhé trati z mnoha pěknými enduro úseky.

Titulek: Zástupce Pitbikerů

Moc pěknej závod určitě ta vodička mi taky nevadila :D ale motorku ještě umytou nemám :D tak už se těším na číhaň.

Vložil: F.F.

Titulek: Re: Zástupce Pitbikerů

Aby se ti závod nelíbil když si vyhrál :-) Nechci tě moc chválit, aby si moc nespychl, ale jel si pěkně. Já už motorku umyl a byla to docela fuška. Jinak kdyby nastala na konci seriálu stejná situace s rovností bodů, vyhrál by jezdec s největším počtem vítěství.