Termíny závodů 2013

12.01.2013 00:19

 

Nová sezóna ETK CUPu 2013, jak zní pracovní název našeho seriálu, nabídne závodníkům nová místa, a nové tratě. Navíc, vrací se oblíbené Přeštice.

Letošní ročník našeho seriálu se bohužel bude muset obejít bez Libětic, tradičně prvního závodu sezóny. Nahradí ho ale úplně nová trať, na které se zatím žádný oficiální závod nejel. Louky a remízky v Čímicích nedaleko Sušice by měly být připraveny pro závody 27. dubna.

Za tři týdny po závodu v Čímicích, konkrétně v sobotu 18. května se přesuneme do Karlovarského kraje, na trať v Drmoulu u Mariánských Lázní.

Po měsíční pauze si zase zajezdíme v lomu. Kolegové ve Smolných Pecích připraví trať na termín 15. června.

Mezi Smolnými Pecemi a dalším závodem v Číhani u Klatov bude sice dlouhá pauza, šest týdnů, ale bude stát za to ji vydržet. Závody v Číhani se totiž pojedou v úplně jiných místech, než poslední dvě sezóny. Trať bude ze 100 procent jiná a už teď můžeme říci, že hodně zajímavá. Pojede se 3. srpna.

Loni jsme závod v Přešticích bohužel museli oželet. Letos by se ale měl vrátit. Navíc by se mělo jet z části v nových místech. Vše je pochopitelně v jednání. Termín už ale je stanovený na první sobotu v září 7.9.

Sezónu bychom v ideálním případě měli zakončit na poupravené trati v Čímicích 5. října.

V tuto chvíli počítáme s tím, že všechny závody budou jednodenní. Je ale možné, že se k některému podniku přiřadí nedělní závod dvojic, stejně tak je možné, že alespoň na jednom závodě se pojede Extrém test.

Pevně doufáme, že termíny, počet ani plánovaná místa závodů se už měnit nebudou. O každé změně, ať už pozitivní nebo negativní, vás pochopitelně bude včas informovat.

V příštím týdnu vás seznámíme s tím, v jakých kategoriích se letos bude závodit a snad už velmi brzo vám budeme moci říci, o jakou hlavní cenu pojedete. 

 

Termíny závodů 2013

Datum: 15.01.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Kategorie Junior

Dobrý den. Chtěl bych se vás pane Ferus zeptat jestli by se nedala zase udělat kategorie Junirů? Jak jsem na to tak koukal tak nám kterým nebylo ještě 17-18 let tak je nás celkem dost. Díky za odpověď :)

Datum: 16.01.2013

Vložil: F.Ferus

Titulek: Re: Kategorie Junior

O třídě Junior se neuvažuje z důvodu, že když byla, tak jezdili tak dva tři mladí. Proto došlo k rozdělení na třídy E1, E2 a E3, kdy junioři by měli startovat hlavně ve třídě E1, tak jak je to běžné i jinde. Kategorií bude v letošní sezóně ještě více než vloni a každý si určitě najde tu kam patří.

Datum: 14.01.2013

Vložil: Jose

Titulek: Rezervace startovního čísla

Zdravim,chtěl jsem se zeptat,jak to bude letos s rezervací startovního čísla a kdy to bude na webu?
díky

Datum: 14.01.2013

Vložil: F.Ferus

Titulek: Re: Rezervace startovního čísla

Rezervace startovních čísel bude zahájena začátkem února.

Datum: 12.01.2013

Vložil: Jarda H

Titulek: ETK CUP

Zdravím chtěl bych se zučastnit celeho serialu, co pro to mám udělat? Mám na mysli náký propozice nebo něco takovýho díky za odpověd.

Datum: 13.01.2013

Vložil: F.Ferus

Titulek: Re: ETK CUP

Stačí číst pozorně naše stránky. V dostatečném časovém předstihu před prvními závody zveřejníme pravidla seriálu, která budou až na několik vylepšení a upřesnění téměř stejná jako v loňském roce. Dva týdny před každým závodem zveřejníme Zvláštní ustanovení k danému závodu a přihlášky do závodu. K tomu aby bylo možné se přžihlásit bude třeba se zaregistrovat zde na stránkách v registračním formuláři. O všem důležitém budeme včas informovat.

Datum: 13.01.2013

Vložil: Jarda H

Titulek: Re: Re: ETK CUP

O.K díky

Datum: 12.01.2013

Vložil: Kůža

Titulek: Re: kalendář

ou skoro všechno se kreje Univok UFO Cup.. To neee
https://endurocc.cz/index.php/clanky-o-enduro/518-bozkov-se-nepojede-i-v-pondeli

Datum: 12.01.2013

Vložil: Jiří

Titulek: Drmoul

Nešel by Drmoul nahradit nějakou zajímavější tratí?

Datum: 12.01.2013

Vložil: Honďák

Titulek: Re: Drmoul

No, myslíš třeba Erzberg? :o)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek